Çarşamba, Mayıs 23, 2012

bir terör aleti olarak sakal

aşık olduğum adam bir zamanlar sakalında mermisiyle gezinmekte olan bir eşkıyaydı, şimdiyse bileklerinde başarısız bir intihardan kalma jilet izleriyle gezinmekte olan bir dalkavuk.

      sanki hepimizin birden fazla anası var

bazı intihar sebeplerine yaş sınırı konulmalı. mesela annesiyle kavga etti ve onu kaybetmekten korktu. çünkü annesini çok seviyordu ve onun başka annesi yoktu diye intihara kalkışmanın yaş sınırı -18 olmalı ve tıpkı benim hayatın amına koymak gibi bi' derdi olduğunu sanıp da aşkı olmaktan gurur duyduğum 23 yaşını bitirmek üzere olan o adam gibi bu sebeple intihara kalkışan biri buna tanık olanlar tarafından yetkililere teslim edilmeli sonrasındaysa gereği yapılmalı.

anneler ve babalar için çıldırmanın, deli divane olmanın, ebeveyn sevgisinin hayatın anlamı edinilmesinin bir hastalık olduğunun anlaşılmasını sağlayarak ona uygun bi tedavi uygulamalılar. sağlam bi' birey halini aldıktan sonraysa yaşına uygun intihar sebeplerini kullanabilme hakkına sahip olduğunu belirterek tozu dumana katmasını tembihlesinler yeter.